Bizden Haberler

Umut Bulut da aramızda

Galatasaray´ın ve Milli Takımın golcü futbolcusu UMUT BULUT da Hukukçular Towers tan mağaza satın alarak Yatırım tercihini Hukukçular Towers´tan yana kullandı.

Egemen Korkmaz da aramızda

Eski BJK li, şimdi FB li milli defans oyuncusu EGEMEN KORKMAZ da yatırım amaçlı KURİŞKULE projemizi tercih ederek mağaza satın aldı.

Serdar Kesimal Kur İş Plaza da

FB nin başarılı defans oyuncusu SERDAR KESİMAL da KURİŞKULE projemizden yatırım amaçlı işyeri satın aldı.

Futbolcular Kuriş Kuleye de ilgili.

BJK futbol takımının başarılı kalecisi Kuriş Kule den 2 adet yatırım amaçlı dükkan aldı. Bilindiği üzere daha önce de Kılıçoğlu Delta ortaklığında yapılan Hukukçular Towersdan yatırım amaçlı yer almıştı.

Semih Erden de Aramızda

Futbol dünyasından sonra basketbol dünyasından da yıldızlar yatırım için projelerimizi tercih ediyor. Milli basketbol takımımızın yıldızı Semih ERDEN KurİŞKULE projemizden yatırım amaçlı işyeri satın aldı

Yıldızların hedefinde şimdi de KurİŞKULE var

Trabzonspor’lu Giray Kaçar ve Sivasspor’lu Uğur Kavuk Hukukçular Towers’ın Ardından Yatırım Amaçlı Olarak Kuriş Kuleden de Yer Satın Aldılar.

Ünlü Misafirlerimiz

Hukukçular Towers projemizden yatırım amaçlı ofis satın alan Milli futbolcu Uğur BORAL ve arkadaşı ünlü dizi oyuncusu Tolgahan SAYIŞMAN Kur İŞ KULE projemizden yatırım amaçlı ofis satın almak amacıyla satış ofisimizi ziyaret ettiler

Murat Akça Ofisimizdeydi.

Sivas Spor un başarılı futbolcusu Murat AKÇA satın almış olduğu ofisi görmek için projeyi ziyaret etti.

Erkan Can Hukukçular Towers da

Ali Sürmeli ile birlikte Hukukçular Towers projemizi ziyaret eden Erkan Can yatırım amaçlı ofis baktı.

ALİ SÜRMELİ YATIRIM İÇİN HUKUKÇULAR TOWERS DEDİ.

Daha önce satış ofisimizi ziyaret eden ünlü Tiyatro ve sinema oyuncusu Ali SÜRMELİ’de yatırım için kararını Hukukçular Towers’tan yana kullanarak yatırım amaçlı ofis satın aldı.

Giray Kaçarın Ziyareti

Giray KAÇAR satın aldığı ofislerin son halini görmek için projeyi ziyaret etti.

Trabzonspor’un başarılı defans oyuncusu Giray KAÇAR yatırım amaçlı satın almış olduğu ofislerin son halini görmek için

Hukukçular Towers projemizi ziyaret etti.

Uğur Kavuk da Aramızda

Sivas Spor un başarılı kaptanı Uğur KAVUK ve takım arkadaşı Murat AKÇA da yatırım için Hukukçular Towers tan ofis tercih ettiler.

Sezer Öztürk de aramızda

FB li Sezer ÖZTÜRK’te Yatırımını Hukukçular Towers tan yana kullandı ve üç adet ofis satın alarak ticari yatırım aracı olarak Kılıçoğlu Delta işbirliğine olan inancını gösterdi.

Taner Yalçın da aramızda

İstanbul Büyük Şehir Belediye Spor’un başarılı futbolcusu TANER YALÇIN da Hukukçular Towers projemizden yatırım amaçlı ofis satın aldı.

Kadir Bekmezci de aramızda

Daha önce Hukukçular Towers’tan işyeri satın alan arkadaşı FB’li ORHAN ŞAM la birlikte satış ofisimizi ziyaret eden SİVAS SPOR’un Yiğidosu KADİR BEKMEZCİ ‘de yatırımını Hukukçular Towers tan yana kullanarak yatırım için ofis satın aldı.

BJK li Tanju Kayhan da aramızda

BJK nin yeni ve genç yıldızı TANJU KAYHAN’da tercihini Hukukçular Towers tan yana kullanarak isabetli bir karar aldı ve yatırım için ofis satın aldı.

Kuriş Kule Kartal Eğitim Hastanesine çok yakın

Yeni hafriyatına başlayarak kısa sürede bitirmeyi planladığımız Kuriş Kuleleri yenilenecek olan Dr. Lütfü Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi´ne sadece 50 metre uzaklıkta. Neredeyse tamamı yenlinecek olan hastanenin genel resimleri aşağıdaki gibi ...

BJK li Hilbert de aramızda

Futbolcuların Hukukçular Towers´a olan ilgisi hız kesmeden devam ediyor. BJK Li Alman Futbolcu Roberto HILBERT de Hukukçular Towers´dan yatırım amaçlı ofis satın aldı.

Mustafa Pektemek de aramızda

BJK li futbolcu Mustafa Pektemek te Hukukçular Towerstan yatırım için ofis satın aldı.

Cenk Gönen de aramızda

BJK takımının kalesini koruyan Cenk Gönen aynı zaman da kazandığı paranın değerini de nasıl koruyacağını iyi biliyor. Yatırım amaçlı olarak Kılıçoğlu Delta Hukukçular Towers´dan ofis alan ünlü futbolcuya aramıza hoşgeldin diyoruz.

Futbol dünyasından yoğun ilgi devam ediyor.

Futbol dünyasından yoğun ilgi devam ediyor.

Futbol dünyasının Kılıçoğlu-Delta İnşaat tarafından inşa edilen Hukukçular Towers a olan ilgisi biliniyordu. Fenerbahçeli futbolcular ile başlayan bu ilgi, daha sonra BJK li futbolcular ile devam etmişti. Bugün de BJK li futbolcu Ersan Gülüm ile Trabzonsporlu futbolcu Giray Kaçar aramıza katıldı. Karlı bir alışveriş için yatırım amaçlı satın alma yaptıklarını belirten futbolculardan Ersan Gülüm mağaza, Giray Kaçar da ofis satın aldılar.

Futbolcular arasında Hukukçular Towers’ın yatırım amaçlı olarak en uygun proje olarak bilindiği söyleniyor.

Veli Kavlak da ofis aldı.

Fenerbahçe’li futbolcuları müteakip Beşiktaşlı futbolcular da Kılıçoğlu Delta güvencesini seçiyorlar. Geleceğin yıldızlarından olacağı tahmin edilen BJK’li futbolcu Veli Kavlak da Hukukçular Towers’dan ofis aldı. Futbolcular arasındaki rekabetin akıl ve yatırım söz konusu olduğu aklın yolunda birleştikleri görülürken diğer futbolcuların da proje ile yakından ilgilendiği gözlemlenmektedir.

Orhan Şam da Aramızda

Halen Fenerbahçe Spor Kulübü lisanslı oyuncusu olan ve milli futbol takımında da yer alan Orhan Şam da Kılıçoğlu Delta ortaklığında inşa edilen Hukukçular Towers I tercih etti. Kendisinden daha önce Hukukçular Towers dan yer alan futbolcu arkadaşlarının izinden giden Orhan Şam’ı da aramızda görmekten gurur duyuyoruz.

Fenerbahçe’nin Başarılı Oyuncusu Serdar Kesimal da Hukukçular Towers’ı Seçti

Kılıçoğlu-Delta ortaklığında İstanbul Kartal’da gerçekleştirilen Hukukçular Towers kaba inşaatın sona ermesiyle birlikte ortaya çıktı. İki adet 20 şer katlı kuleden oluşan proje İstanbul’un en fazla yatırım bölgeleri arasında yer almasının yanı sıra Dünyanın en büyük adliyesine komşu olması özelliğiyle de dikkat çekiyor. Birçok tanınmış futbolcu ve hukukçunun da yer aldığı projeden son olarak yer alan futbolcu ise Fenerbahçe’ye 2011-2012 sezonunda transfer olan başarılı futbolcu Serdar Kesimal oldu. Öte yandan Beşiktaşlı birçok futbolcunun da proje ile ilgilendiği ve önümüzdeki günlerde konunun netlik kazanacağı bildirildi.

Ali Sürmeli Aramızdaydı

Son dönemde oldukça popüler olan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde canlandırdığı Zaza Dayı rolüyle halkımızın beğenisini kazanan ünlü oyuncu Ali Sürmeli aramızdaydı. Kılıçoğlu Delta Hukukçular Towers hakkında bilgiler alan Sürmeli tatlı sohbetiyle satış ofisimizi kahkahalara boğdu. Projeyi beğenen ve yakın zamanda Hukukçular Towers da yer almayı planlayan Ali Sürmeli, hemen her konudaki detaycılığıyla sanat ve sanatçının titizliğini de hepimize göstermiş oldu.

Özer Hurmacı da Aramızda

Fenerbahçeli futbolcuların yatırım atakları devam ediyor. Bekir İrtegün ve Uğur Boral´dan sonra Özer Hurmacı da Hukukçular Towers´tan yer alarak sahadaki kıvrak ve zeki hareketlerine ticaret hayatında da aynı şekilde devam edeceğini gösterdi. Özer Hurmacı´ya aramıza hoşgeldin diyoruz.

Uğur Boral da Hukukçular Towers dedi

Son olarak Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Bekir İrtegün’den sonra Uğur Boral da Hukukçular Towers’tan home ofis satın alarak yatırımcı futbolcular kervanına katıldı. Fenerbahçeli ve Beşiktaşlı birçok futbolcunun da önümüzdeki günlerde Kılıçoğlu Group’un dev projesi Hukukçular Towers’tan home ofis satın almaları bekleniyor.

Bekir İrtegün Aramıza Katıldı.

İstanbul Kartal’da dünyanın en büyük adliyesine komşu olan projesi Hukukçular Towers, yatırımcıların gözdesi olmaya devam ediyor.

Son olarak Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Bekir İrtegün de Hukukçular Towers’tan home ofis satın alarak yatırımcı futbolcular kervanına katılırken, Fenerbahçeli ve Beşiktaşlı birçok futbolcunun da önümüzdeki günlerde Kılıçoğlu - Delta’nın dev projesi Hukukçular Towers’tan home ofis satın alacakları belirtildi.

SOSYAL MEDYA

deltainsaatas
deltainsaatas
deltainsaatas

İLETİŞİM

Adres : Caddebostan Mah. Bağdat Cad.

Pamir Apt. No: 251 K:3 D:8

Kadıköy / İSTANBUL

Tel : 0 216 301 14 14

Faks : 0 216 301 12 22