Tamamlanan Projelerimiz

Kur İş Kule

Bu Kulede İş var !
60.000 m2 kapalı alanda geleceğin modern yapı teknolojisiyle inşa edilen Kuriş Kule, ticaret dünyasının standartlarını yükseğe taşıyor. Tüm projelerin olmak istediği yerde yükselen Kuriş Kule, ticari bina özelliğiyle birçok iş kolunun faaliyetine olanak tanıyor. Fast-food, cafe, banka, eczane, medikal, görüntüleme tanı ve tedavi merkezleri, optik, özel klinik ve sağlık merkezleri için çok özel mağaza ve tam kat ticari alanların yer alacağı Kuriş Kule, otopark ve toplantı salonlarından V.I.P. girişine, fitness salonundan her katta kat bahçesine kadar modern iş hayatının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak konsept bir iş ortamı sunuyor.

Tanıtım Filmi

Foto Galeri

Kat Planları

Kasım 2013

Mart 2012

Kur İş Kule Şantiyesi

Hukukçular Towers

HUKUKÇULARI AYNI ÇATI ALTINDA TOPLAYAN BENZERSİZ BİR PROJE;

Modern mimarinin eşsiz örneği olarak projelendirilen Hukukçular Towers, günde 100 bin kişinin ziyaret edeceği Kartal Adliyesi’ne yanlızca 50 mt uzaklıkta yükseliyor.20 katlı,208 home ofis ve 30 magazadan oluşan ikiz kuleler mesafe yakınlığı ile zaman kaybını azaltarak, konforu ile iş verimini yükseltmek amacıyla hukukçular ve yatırımcılar için tasarlandı.

Tanıtım Filmi

Foto Galeri

Kat Planları

Ataşehir Corner

Palladium avm ve palladium towerın yanı başında e5‘e yürüme mesafesinde Ataşehir Halk caddesinde olan ATAŞEHİR CORNER 2 bodrum kat +zemin +4 normal kattan oluşmaktadır. Mükemmel lokasyonuyla 1100 m2 kapalı alana inşa edilen ATAŞEHİR CORNER 5 ofis ve 1 adet magaza seçenekleriyle beklentilerinize en üst düzeyde cevap verecektir.

Foto Galeri

Mis Plaza

Kendi arsamız üzerinde inşaa ettiğimiz ve Fenerbahçe Spor Kulübü tesislerininde bulunduğu yakacık cad. üzerinde bulunan MİS PLAZA; 1 bodrum, zemin, 3 normal kattan oluşan ve 1050 m2 kapalı alanda inşaa edilen binamız 1 adet mağaza ve 4 ad. Ofisten oluşmaktadır.

Foto Galeri

SOSYAL MEDYA

deltainsaatas
deltainsaatas
deltainsaatas

İLETİŞİM

Adres : Caddebostan Mah. Bağdat Cad.

Pamir Apt. No: 251 K:3 D:8

Kadıköy / İSTANBUL

Tel : 0 216 301 14 14

Faks : 0 216 301 12 22